anasayfa / ürünler / peg - dil becerileri / Sözcükten Kavrama
Sözcükten Kavrama
Sözcükten Kavrama
peg - dil becerileri Ceren Ergen Alemdar
2. Baskı
Mart 2019 İstanbul.
21x29,7 cm, 4 renk baskı.
170 gr. lake kuşe, karton kapak.
ISBN: 978-975-6624-32-6
Barkod: 9789756624326
Satış fiyatı 32,00 TL


“sözcükten kavrama” dil becerileri dizisinin altıncı ürünüdür. Kitap değil, kitap görünümünde bir kart çalışmasıdır. Kesilip hazırlanan kartlardan oluşur. Yapılacak çalışmalar yönergede ayrıntılarıyla anlatılmıştır.
“sözcükten kavrama” soyut düşüncenin temeli olan kavram gelişimini ve genel dil gelişimini, özellikle de anlamsal (semantik) dili desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. Etkin bir kullanımla kavram gelişiminin yanısıra düşünme, akıl yürütme ve dil becerilerini de destekleyecektir. Etkin kullanım için, sorular, çalışmalar, öneriler eklenmiştir.
Pek çok bilişsel alanı geliştirecek nitelikte olan “sözcükten kavrama”, normal gelişimi güçlendirmenin yanı sıra, söz konusu alanlarda güçlükler yaşayan çocukların ve belki erişkinlerin de sorunlarının giderilmesine katkı sağlayacaktır.

sosyal medyada paylaş: Facebook | Twitter | Email Gönder

dizinin diğer kitapları

yazar hakkında

Ceren Ergen Alemdar Psikolojik Danışman 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitirdi. O tarihten bu yana ve halen çeşitli özel anaokulu ve ilkokullarda rehber öğretmen olarak görev yapmakta, aynı zamanda özel bir kuruluşta oyun terapisi ve öğrenme güçlükleri konularında psikolojik danışman olarak çalışmaktadır.

+ ayrıntı


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®